REFERENCIE

 

» Pablo VAZQVEZ, Banská Bystrica

 

S Callanovou metódou som spokojný, páči sa mi, že sa veľa rozprávame. Gramatika je vysvetlená jednoduchou formou. (je to španiel ktorý sa u nás učí AJ, pričom nevie ani SJ. Naša lektorka vie aj španielsky, nové slová mu hovorí v španielčine)

 

  » Zuzana Štefanová  

Pre Callanovu metódu som sa rozhodla, lebo mam vlastnú skúsenosť s
učenim sa jazyka priamou metódou. Verim, ze jazyk je mŕtvy, ak ho človek
nevie použiť. Callanova metóda je naozaj premyslenou a prepracovanou
metódou, ktorá mi pomáha nielen rozumieť tomu, čo sa hovorí, ale aj to ako
jazyk funguje. Aj vďaka skvelým lektorom, Zuzke a Milošovi, sú hodiny živé a stálym opakovaním sa mi gramatika a slovíčka stávajú samozrejmostou. Nemusím rozmýšľať ako predtým a prekladať si v hlave vsetko prv, ako to zo seba dostanem von. Ide to akosi samo. Odporúčam!!

 

 » Dana Tropová, Brezno

 Učím sa angličtinu touto metódou 2 roky. Predtým som sa ju vôbec neučila. Dlhšie mi trvalo pochopenie gramatiky, lebo som nemala základy. Myslím, že touto metódou sa človek nebojí rozprávať a to je dobre. Minulé leto som angličtinu využila a myslím, že to nebolo zlé.

 

» Jana Novotná

 V septembri som sa zúčastnila ukážkovej hodiny výučby AJ Callanovou metódou v pobočke JŠ Chantal v Trenčíne. Spôsob výučby ma okamžite oslovil, tak som sa aj zapísala do kurzu. Bola som úplná začiatočníčka. Neverila som, že sa niečo naučím po anglicky za tak krátku dobu. Dnes už končím stage č. 3 a som milo prekvapená zo svojich vedomostí. Doslova sa teším na hodiny. Sú pútavé, dynamické, lektorky sú empatické voči študentom.

 

» RNDr. Demesová, Trebišov

 Callanovu metódu  som sa rozhodla vyskúšať na základe referencie.
Pripadalo mi to zvláštne učiť sa jazyk bez písania cvičení a memorovania gramatiky.Mala som dojem, že je to až nemožné, ale vyskúšala som. Urobila som dobre.:) Priama metóda výučby búra všetky doteraz zaužívané umelé spôsoby. Učí cudzí jazyk prirodzeným spôsobom, tým ktorým sme sa naučili aj náš materinský.
Samotné hodiny sú pomerne náročné na pozornosť a sústredenie, ale to prináša
svoje ovocie. Doma nie je potrebné venovať tomu až toľký čas, ako pri tradičnom spôsobe (ale učiť sa treba) a ten efekt je až neuveriteľný - zrazu zistíte, že dokážete rozprávať. Určite odporúčam.
 

» Ľubomír Štulajer, Ružomberok                                                                                                Učím sa anglicky 2 roky, som v šiestom „stage“. Predtým som absolvoval nejaké kurzy, ale veľa mi to nedalo. Viac sa tam písalo, menej hovorilo. Tu sa viac hovorí a sme menšia skupina, takže dostávam viac príležitostí.
 

 pán Ivan, Trenčín

Patril som medzi tzv.“falošných začiatočníkov“. Výsledok výučby AJ Callan method som videl na mojom kolegovi, ktorý výborne komunikuje po anglicky a učil sa práve touto metódou. Na začiatku kurzu mi prekážalo, že začíname od stage 1. Všetko sa mi zdalo byť jasné a bál som sa, že sa budem nudiť. Všetci študenti v kurze boli na tom podobne. Prvé stage sme však prešli veĺmi rýchlo,aj tu už nastali problémy v gramatike. Ani všetky slovíčka som nepoznal. Tým, že gramatika sa vysvetľuje na základe gramatických rozdielov, logicky,  pochopil som okamžite gramatické súvislosti, ktoré som sa doteraz iba bifľoval. Dnes už pokračujem v treťom kurze, končím stage 5 a som spokojný.     

 
» Beata Hajduková, Košice
 Chcela by som pochváliť lektorky (Veroniku, Mišku a Vierku) a zároveň im veľmi pekne poďakovať za milý prístup, ochotu a trpezlivosť pri učení. Na každú hodinu boli perfektne pripravené a vždy ochotné pomôcť a vysvetliť. Školu CHANTAL budem len chváliť a doporučím každému.
 
» Ľubica Bahýľová

 Angličtinu sa učím 6 rokov, Callanovou metódou sa učím 2 stage. Myslím, že táto metóda je veľmi vhodná pre zlepšenie komunikácie v cudzom jazyku. Ale myslím, predtým ako niekto začne študovať cudzí jazyk touto metódou, je dobré mať základ z učenia klasickou metódou, ak potrebuje ovládať aj gramatiku.

 

» Ing. Jaroslav Zuza
 Metóda výuky sa mi páči. Mal som 100% učasť na hodinách. Možno malá rada pre Zuzku. Je lepšie ak si lektor vyberie odpovedajúceho študenta až po zadaní otázky, pretože potom klesá pozornosť neodpovedajúcich študentov.
 
» Ing. Pyteľ, Snina
 Trošku som váhal nad kurzom Callana, kedže čas výuky mi veľmi nevyhovoval, ale ukážková hodina ma presvedčila. Lektori sa na hodinách striedajú s čím sme mali trocha problémy, kedže sme si zvykli na akcent jedného z nich. Využil som aj tlmočnícke služby jaz.skoly CHANTAL, dúfam, že po ďalšom absolvovanom kurze to už zvládnem sám.

» Mgr. Vlasta Pastorková, Humenné
Angličtinu sa učím 6 rokov, Callanovou metódou sa učím 2 stage. Myslím, že táto metóda je veľmi vhodná pre zlepšenie komunikácie v cudzom jazyku. Ale myslím, predtým ako niekto začne študovať cudzí jazyk touto metódou, je dobré mať základ z učenia klasickou metódou, ak potrebuje ovládať aj gramatiku.
 Super, nemám čo vytknúť. Úplne vyhovujúci systém učenia sa jazyka. Napriek disciplíne na hodinách sa mi páčil Marekov zmysel pre humor, čím vytváral uvoľnenú atmosféru.
 
» Jaroslav Rusinko
Systém výučby Callanovej metódy bol pre mňa prínosom po stránke aktívnej komunikácie v anglickom jazyku. Prajem tejto jazykovej škole veľa ďalších spokojných študentov.
 
 
» Mgr. Helena Kováčová , Levice
Zaujala ma Callanova metóda a budem ďalej pokračovať v štúdiu.Táto metóda mi poskytla primeranú komunikáciu v anglickom jazyku, rýchlejšie zapamätateľnú slovnú zásobu. Nám pridelená pani lektorka bola na profesionálnej úrovni.Jej prejavy boli dynamické, zrozumiteľné, veľmi dobrá artikulácia.Je prispôsobivá a ústretová, je náročná na študentov, ale aj na seba, čo hodnotím pozitívne.Vašu školu doporučujem každému, kto sa chce naučiť cudzí jazyk.
 
 
» Anna Dvořáčková , Levice
Rozhodla som sa u Vás študovať, lebo Vy jediní, ste ponúkli naučiť sa angličtinu 4x rýchlejšie..Veľmi oceňujem ,že sme nedostávali žiadne domáce úlohy, netrápili sme sa s gramatikou, ale rovno komunikovali. Veľmi som bola spokojná s lektorkou. Bez použitia slovenčiny, nás obrazne prinútila pochopiť anglické výrazy. Rozhodne odporučujem Vašu školu.
 

 

Firemné referencie -  zoznam desiatok spokojných obchodných

                                       partnerov nájdete  tu