O NÁS

       

Jazyková škola Chantal je vzdelávacia inštitúcia zaoberajúca sa výukou cudzích jazykov, ktorá zamestnáva lektorov s kvalitným jazykovým vzdelaním.

        Naše jazykové kurzy sú zamerané na praktickú stránku jazyka - hovorenie a porozumenie, teda na to, čo najviac potrebujete v každodennom živote. Jazyky sa tak učíte rýchlo, jednoducho a prirodzenou cestou.

       Náš úspech dosahujeme jednoznačnou orientáciou na kvalitu výučby a poskytovaných služieb. Veľký dôraz preto kladieme na výber a rovnako systematický tréning našich lektorov. Prostredníctvom toho sme schopní zabezpečiť naše ciele a naučiť našich študentov anglicky oveľa rýchlejšie v porovnaní s ostatnými metódami a školami.

 

Viac informácii nájdete na http://www.callan.co.uk/        Škola sa špecializuje aj na nemecký, španielsky, taliansky a ruský jazyk a výučbu pre širokú vrstvu obyvateľstva. Klienti si môžu vybrať zo širokej ponuky poskytovaných študijných programov a vo všetkých vedomostných úrovniach od začiatočníkov až po pokročilých. Naši lektori sa svojim profesionálnym, priateľským a tvorivým prístupom zameriavajú na vytvorenie podmienok pre efektívne rozvíjanie Vašich jazykových schopností.

 

                                                                                     Sme tu pre Vás !!
                                                                                     kolektív Chantal